Mamy dla Ciebie najprostszą ofertę nauki języków obcych na rynku. Nauczamy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Organizujemy zajęcia z wybranego języka obcego z bezpłatnym dojazdem do domu ucznia dla uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Zajęcia mogą mieć charakter kompletnego niezależnego indywidualnego kursu językowego lub korepetycji językowych, które będą stanowić pomoc i uzupełnienie nauki języka, jaka jest prowadzona w szkole, do której uczęszcza uczeń. Przygotowujemy także do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz certyfikatów językowych.

Zajęcia dla dorosłych

Organizujemy zajęcia z bezpłatnym dojazdem do domu lub miejsca pracy słuchacza. Zajęcia mogą mieć charakter kompletnego kursu językowego lub mogą być przygotowane tak, by pomóc słuchaczowi w przećwiczeniu konkretnych umiejętności: mówienia, słuchania, pisania, czytania lub wymowy. Organizujemy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, przygotowujemy również do międzynarodowych certyfikatów językowych.

Zajęcia dla firm

Organizujemy szkolenia językowe dla firm w miejscu pracy naszych klientów. Celem takiego szkolenia jest trwałe podniesienie kompetencji językowych pracowników firmy umożliwiające praktyczne wykorzystanie języka jako narzędzia komunikacji w życiu codziennym oraz zawodowych kontaktach międzynarodowych. 

Z nami wszystko jest proste.

Decydując się na zajęcia w naszej szkole masz pewność, że będziemy trzymać się 3 bardzo prostych zasad.

Zawsze wygodnie. Zawsze indywidualnie. Zawsze skutecznie.

Dlaczego wygodnie?

By wyprostować swój język obcy nie musisz nawet wychodzić z domu. Dzwonisz do naszej szkoły, umawiasz termin zajęć, nasz lektor dojeżdża do Ciebie, otrzymujesz jednostronicową kartę informacyjną i rozpoczynasz naukę. Po zajęciach masz tyle czasu ile potrzebujesz, by zdecydować, jaki pakiet zajęć Ci odpowiada. Gdy już zdecydujesz opłacasz dany pakiet zajęć i kontynuujesz naukę. Wszystko zrobisz nie wychodząc z domu.

Dlaczego indywidualnie?

Jest wiele metod nauczania języka. Jest wiele dróg do opanowania języka. Nasza droga jest najprostsza. Każdy słuchacz jest inny, ma swoje predyspozycje, określony charakter, mniejsze lub większe możliwości czasowe. My to rozumiemy. Organizujemy zajęcia indywidualne, bo tylko wtedy nasi lektorzy mogą dopasować metody nauczania i materiały dydaktyczne do danego słuchacza. Dzięki temu nauka języka jest prosta i przyjemna.

Dlaczego skutecznie?

Składa się na to wiele czynników, a wszystko bierze początek w filozofii działania naszej szkoły:

Języki obce najprościej, jak się da.

Wokół tej filozofii zbudowaliśmy ofertę naszej szkoły. Zgodnie z tą zasadą działamy i nauczamy. Z naszą pomocą w prosty sposób zorganizujesz zajęcia dla siebie. Nasi lektorzy zadbają o dobór najskuteczniejszych dla Ciebie metod nauczania i materiałów. W prosty sposób opłacisz zajęcia, w prosty sposób zakończysz naukę, gdy tylko uznasz, że cele, które masz zostały osiągnięte. Taki komfort organizacyjny i dydaktyczny, który zapewniamy wzmocni Twoje pozytywne nastawienie do nauki języka i sprawi, że będzie ona przyjemna i skuteczna.

Jak zacząć?

Zapoznaj się z cennikiem naszych zajęć wybierając odpowiednią zakładkę w menu górnym i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

To naprawdę proste! 🙂

Zaufaj nam, a wkrótce dogadasz się ze światem! 😉