Pasja w pędzącym świecie.

Jesteśmy istniejącą na rynku od blisko 10 lat mobilną szkołą językową, która narodziła się z pasji do języków obcych, nauczania i poznawania świata. Dzielimy się swoją pasją i pomagamy spojrzeć na języki obce i świat pełen możliwości naszym pozytywnym spojrzeniem.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie czas stał się  cenniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego nasza szkoła zorganizowana jest tak, by wszyscy, z którymi wchodzimy w interakcję – nasi słuchacze, klienci biznesowi, lektorzy, właściciele poszczególnych oddziałów szkoły czuli, że nie tracą czasu na zbędne działania.

U nas wszystko jest proste – mamy prostą ofertę dla uczniów, słuchaczy i klientów biznesowych, proste zasady nauki i płatności. Kładziemy również nacisk na to, by język nauczany był najprościej, jak się da.

Organizujemy zajęcia indywidualne, gdyż wierzymy, że jest to najlepszy sposób na szybkie opanowanie języka. Nauczanie indywidualne pozwala na dostosowanie programu i metod nauczania do potrzeb i możliwości słuchacza. Nauczamy języka kompleksowo ćwicząc wszystkie kompetencje językowe, tj. mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Szczegółowy program zajęć kształtowany jest elastycznie w oparciu o potrzeby słuchacza i diagnozę obszarów problemowych dokonywaną na bieżąco przez lektora.

Wierzymy, że nauka, praca i współpraca z naszą szkołę będzie pozytywnym doświadczeniem, które umożliwi rozwój, a także realizację planów i zamierzeń naszym słuchaczom, pracownikom i współpracownikom. Wierzymy, że nasza pasja będzie stawała się pasją tych, których mamy przyjemność spotykać.