Podstawowe informacje

Organizowane przez nas zajęcia podzielone są jedynie na 3 grupy w zależności od ich rodzaju i ceny.

Ceny jednostkowe zajęć zależą od długości trwania zajęć i liczby wykupionych zajęć. Oferujemy zajęcia w pakietach 12 zajęć (opcja najtańsza), w pakietach 4 zajęć oraz zajęcia jednorazowe. Płatności za pierwszy pakiet zajęć dokonuje się przelewem na konto szkoły po odbyciu się pierwszych zajęć. Pierwsze zajęcia wchodzą w skład wykupionego pakietu. Płatności za kolejny pakiet dokonuje się przedpłatą po zakończeniu wcześniejszego pakietu. Tym samym, nauka jest naturalnie przedłużana.

Rodzaj zajęćCena 1 zajęć
(2 godziny lekcyjne - 90 minut)
Cena 1 zajęć
(1 godzina zegarowa - 60 minut)
Korepetycje dla dzieci i młodzieży, zajęcia indywidualne dla dorosłych70 zł (w pakiecie 12 zajęć)

75 zł (w pakiecie 4 zajęć)

80 zł (bez pakietu)
55 zł (w pakiecie 12 zajęć)

60 zł (w pakiecie 4 zajęć)

65 zł (bez pakietu)
Przygotowanie do matury podstawowej lub rozszerzonej80 zł (w pakiecie 12 zajęć)

85 zł (w pakiecie 4 zajęć)

90 zł (bez pakietu)
65 zł (w pakiecie 12 zajęć)

70 zł (w pakiecie 4 zajęć)

75 zł (bez pakietu)
Przygotowanie do certyfikatu, zajęcia z jęz. specjalistycznego100 zł (w pakiecie 12 zajęć)

110 zł (w pakiecie 4 zajęć)

115 zł (bez pakietu)
85 zł (w pakiecie 12 zajęć)

90 zł (w pakiecie 4 zajęć)

95 zł (bez pakietu)
UWAGI:
- W cenę zajęć wliczony jest dojazd lektora oraz materiały dydaktyczne (nie dotyczy metody DIRECT);
- Wskazana cena jest ceną gwarantowaną od początku nauki do końca roku szkolnego;
- Wystawiamy rachunki oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu;
- Podane ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.