Lektor dla Ciebie - Mobilna Szkoła Językowa
Zostaw swój numer telefonu:
Wyślij
Poleć szkołę znajomemu
 Promocje
 Artykuły
 Cennik
Strona główna oddziału Angielski koreptycje

Angielski koreptycjeMobilna szkoła językowa Lektor dla Ciebie organizuje zajęcia z dojazdem do ucznia na wszystkich poziomach z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego. Zajęcia mogą mieć charakter korepetycji, tj. pomocy w przygotowaniu do lekcji języka w szkole lub niezależnej nauki języka obcego.

 

Nauczamy skutecznie!


Zajęcia w mobilnej szkole Lektor dla Ciebie to profesjonalne zajęcia z dojazdem do domu ucznia. Słuchacze prowadzeni przez naszych lektorów osiągają bardzo dobre wyniki w nauce języka w szkole, na egzaminach państwowych oraz testach językowych opracowanych przez pracodawców. Receptą na szybką i efektywną naukę jest zindywidualizowanie procesu nauczania. Organizowane przez nas zajęcia zawsze mają charakter zajęć indywidualnych - cała uwaga lektora skupiona jest na uczniu, jego potrzebach i pokonywaniu indywidualnych trudności związanych z opanowaniem języka.

 

Nauczamy wygodnie!


Komfort słuchacza jest dla nas najważniejszy. Zobowiązania związane z pracą czy nauką często utrudniają bądź uniemożliwiają naukę w stałych terminach lub poświecenie czasu na dojazd do szkoły językowej. Zdajemy sobie z tego sprawę i proponujemy wiele elastycznych rozwiązań, które umożliwiają naukę osobom dysponującym bardzo ograniczonym czasem. Zajęcia z naszym lektorem rozpocząć można w dowolnym momencie roku. Wystarczy wybrać dogodny dla siebie dzień tygodnia i godzinę zajęć, wykonać telefon do siedziby szkoły i umówić się na pierwsze spotkanie. Lektor pomoże w wypełnieniu jednostronicowego formularza i rozpocznie naukę już od pierwszych zajęć. Długość i intensywność nauki można modyfikować w  zależności od potrzeb w trakcie jej trwania. Nie wiążemy klientów długimi i zobowiązującymi umowami. W każdym momencie nauki możliwa jest zmiana lektora lub rezygnacja z kontynuacji nauki. Jesteśmy przekonani, że po pierwszych kilku spotkaniach przekonają się Państwo do wspólnej nauki z mobilną szkołą językową Lektor dla Ciebie.

 

Nauczamy profesjonalnie!


Możemy pochwalić się kadrą starannie dobranych lektorów. Nasi lektorzy to osoby doskonale przygotowane merytorycznie, sprawdzone pod kątem znajomości języka i umiejętności pedagogicznych. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania i najlepsze materiały dydaktyczne przygotowane przez renomowane wydawnictwa językowe. Profesjonalna kadra lektorska umiejętnie motywuje słuchaczy do ciągłego doskonalenia kompetencji językowych i organizuje ich naukę. Każdy lektor prowadzi dziennik zajęć, w którym odnotowywane są tematy omówionych zagadnień oraz postępy słuchacza. Lektorzy regularnie przeprowadzają testy kontrolne oraz pomagają w zorganizowaniu nauki poza zajęciami zadając cotygodniowe prace domowe.

 

Copyright © Lektor dla Ciebie. Wszelkie prawa zastrzeżone.