Lektor dla Ciebie - Mobilna Szkoła Językowa
Zostaw swój numer telefonu:
Wyślij
Poleć szkołę znajomemu
 Promocje
 Artykuły
 Cennik

Dla dorosłychMobilna szkoła językowa Lektor dla Ciebie organizuje zajęcia z dojazdem do słuchacza na wszystkich poziomach z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego. Zajęcia mogą mieć charakter niezależnego kursu językowego (język ogólny lub specjalistyczny), kursu przygotowującego do egzaminu międzynarodowego umożliwiającego uzyskanie certyfikatu językowego, kursu przygotowującego do innych egzaminów, np. egzaminów na specjalizację na studiach medycznych, egzaminu doktorskiego na studiach prawniczych, testu językowego opracowanego przez pracodawcę i in. Organizujemy również zajęcia z języka polskiego dla cudzoziemców.   

 

Nauczamy skutecznie!


Zajęcia w mobilnej szkole Lektor dla Ciebie to profesjonalne zajęcia z dojazdem do domu lub miejsca pracy słuchacza. Słuchacze prowadzeni przez naszych lektorów osiągają bardzo dobre wyniki w nauce języka. Receptą na szybką i efektywną naukę jest zindywidualizowanie procesu nauczania. Organizowane przez nas zajęcia zawsze mają charakter zajęć indywidualnych - cała uwaga lektora skupiona jest na słuchaczu, jego potrzebach i pokonywaniu indywidualnych trudności związanych z opanowaniem języka. Program zajęć zawsze ustalany jest indywidualnie z każdym słuchaczem i może być modyfikowany na każdym etapie nauki w wyniku konsultacji z lektorem.

 

Nauczamy wygodnie!


Komfort słuchacza jest dla nas najważniejszy. Zobowiązania związane z pracą często utrudniają bądź uniemożliwiają naukę w stałych terminach lub poświecenie czasu na dojazd do szkoły językowej. Zdajemy sobie z tego sprawę i proponujemy wiele elastycznych rozwiązań, które umożliwiają naukę osobom dysponującym bardzo ograniczonym czasem. Zajęcia z naszym lektorem rozpocząć można w dowolnym momencie roku. Wystarczy wybrać dogodny dla siebie dzień tygodnia i godzinę zajęć, wykonać telefon do siedziby szkoły i umówić się na pierwsze spotkanie. Lektor pomoże w wypełnieniu jednostronicowego formularza i rozpocznie naukę już od pierwszych zajęć. Długość i intensywność nauki można modyfikować w  zależności od potrzeb w trakcie jej trwania. Nie wiążemy klientów długimi i zobowiązującymi umowami. W każdym momencie nauki możliwa jest zmiana lektora lub rezygnacja z kontynuacji nauki. Jesteśmy przekonani, że po pierwszych kilku spotkaniach przekonają się Państwo do wspólnej nauki z mobilną szkołą językową Lektor dla Ciebie.

 

Nauczamy profesjonalnie!


Możemy pochwalić się kadrą starannie dobranych lektorów. Nasi lektorzy to osoby doskonale przygotowane merytorycznie, sprawdzone pod kątem znajomości języka i umiejętności pedagogicznych. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania i najlepsze materiały dydaktyczne przygotowane przez renomowane wydawnictwa językowe. Profesjonalna kadra lektorska umiejętnie motywuje słuchaczy do ciągłego doskonalenia kompetencji językowych i organizuje ich naukę. Każdy lektor prowadzi dziennik zajęć, w którym odnotowywane są tematy omówionych zagadnień oraz postępy słuchacza. Lektorzy regularnie przeprowadzają testy kontrolne oraz pomagają w zorganizowaniu nauki poza zajęciami zadając cotygodniowe prace domowe.

 

Copyright © Lektor dla Ciebie. Wszelkie prawa zastrzeżone.