Lektor dla Ciebie - Mobilna Szkoła Językowa
Zostaw swój numer telefonu:
Wyślij
Poleć szkołę znajomemu
 Promocje
 Artykuły
 Cennik
Strona główna oddziału Dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci i młodzieżyMobilna szkoła językowa Lektor dla Ciebie organizuje zajęcia z dojazdem do ucznia na wszystkich poziomach z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego. Zajęcia mogą mieć charakter korepetycji, tj. pomocy w przygotowaniu do lekcji w szkole, niezależnej nauki języka obcego lub przygotowania do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, egzaminu międzynarodowego umożliwiającego zdobycie certyfikatu poświadczającego znajomość języka. Organizujemy również skuteczne korepetycje dla dzieci i młodzieży z języka polskiego obejmujące pomoc w nauce materiału bieżącego w szkole lub przygotowanie do ezgaminu gimnazjalnego i maturalnego. 

 

Nauczamy skutecznie!


Zajęcia w mobilnej szkole Lektor dla Ciebie to profesjonalne zajęcia z dojazdem do domu ucznia. Uczniowie prowadzeni przez naszych lektorów osiągają bardzo dobre wyniki w nauce języka w szkole, na państwowych i międzynarodowych egzaminach z języka. Receptą na szybką i efektywną naukę jest zindywidualizowanie procesu nauczania. Organizowane przez nas zajęcia zawsze mają charakter zajęć indywidualnych - cała uwaga lektora skupiona jest na uczniu, jego potrzebach i pokonywaniu indywidualnych trudności związanych z opanowaniem języka.

 

Nauczamy wygodnie!


Komfort ucznia jest dla nas najważniejszy. Uczniowie naszej szkoły nie tracą czasu na dojazd na zajęcia - to nasi lektorzy przyjeżdżają do domu ucznia. Naukę języka można rozpocząć w dowolnym momencie roku. Wystarczy wybrać dogodny dla siebie dzień tygodnia i godzinę zajęć, wykonać telefon do siedziby szkoły i umówić się na pierwsze spotkanie. Lektor pomoże w wypełnieniu jednostronicowego formularza i rozpocznie naukę już od pierwszych zajęć. Długość i intensywność nauki można modyfikować w  zależności od potrzeb w trakcie jej trwania. Nie wiążemy klientów długimi i zobowiązującymi umowami. W każdym momencie nauki możliwa jest zmiana lektora lub rezygnacja z kontynuacji nauki. Jesteśmy przekonani, że po pierwszych kilku spotkaniach przekonają się Państwo do wspólnej nauki z mobilną szkołą językową Lektor dla Ciebie.

 

Nauczamy profesjonalnie!


Możemy pochwalić się kadrą starannie dobranych lektorów. Nasi lektorzy to osoby doskonale przygotowane merytorycznie, sprawdzone pod kątem znajomości języka i umiejętności pedagogicznych. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania i najlepsze materiały dydaktyczne przygotowane przez renomowane wydawnictwa językowe. Profesjonalna kadra lektorska umiejętnie motywuje uczniów do ciągłego doskonalenia kompetencji językowych i organizuje ich naukę. Każdy lektor prowadzi dziennik zajęć, w którym odnotowywane są tematy omówionych zagadnień oraz postępy ucznia. Lektorzy regularnie przeprowadzają testy kontrolne oraz pomagają w zorganizowaniu nauki poza zajęciami zadając cotygodniowe prace domowe.

 

Copyright © Lektor dla Ciebie. Wszelkie prawa zastrzeżone.